telefon: 0553 010 13 22

gsm: 0541 558 23 35

 • Yozgat Araba Oto Kiralama

  EKAFOR Araba - Oto Kiralama Rent A Car;  hizmet ve güvenilirliğimiz sayesinde sizlerin desteği ile bugüne kadar gelmiş olup bundan sonra da sahip olduğu vizyona kalite anlamındaki detaylarını da ekleyerek devam etmektedir. Müşterileri için Araba Kiralama sektörüne anlam kazandıran ve bu anlamı da kaliteli hizmet ile buluşturan bir şirkettir. Samimi çalışma arkadaşları ile araç kiralama hizmetini müşterilerine içtenlikle verirken sizlere sadece büyük fırsatlarla kiraladığınız aracınızla keyif yapmak düşer. EKAFOR Araba - Oto Kiralama Rent A Car; yıllardan beri kaliteli çizgisini bozmadan bu günlere gelmiştir. Zor anlarınız da ya da başka işleriniz için gerek olan araçları sizleri uygun fiyat ile buluşturarak vermektedir.

  EKAFOR Oto Kiralama, Kiralamaliler için değişik sürprizleri ile hizmet verirken bu konudaki çalışmalarında EKAFOR Araba - Oto Kiralama halkının memnuniyeti üzerine çalışmaktadır.   Araç kiralama hizmetini kendimize görev edinirken bu işin de kalite gerektirdiğinin sizlerin farkına varmasını amaçlıyoruz. EKAFOR Araba Kiralama ofisini ziyaret ettiğinizde farkın farkına daha ilk etaptan varabilirsiniz. Büyük titizlikle ve özene çalışmalarımızı sürdürürken hedeflerimizden şaşmadan hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. 

  Araç kiralama sektöründeki gelişmelerle birlikte gelişen ve yeniliklere anında sahip olan EKAFOR Araba - Oto Kiralama Rent A Car hizmet alanlara tam da bu iş için kurulmuş bir şirket olduğunu kanıtlayacak nitelikte bir şirkettir. Alanındaki hizmetleri ile hizmet alanları tekrar tekrar şirketine getirecek fırsatlara sahip olmaktadır. Özveri ile hizmetlerine kaliteyi eklerken müşterileri ile olan ilişkilerinde oldukça kibar bir üsluba sahiptir. %100 müşteri memnuniyetini hedef alarak sizlere araç kiralama hizmeti verirken sadece sizlerin memnun kalacağınız bir deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. Hiçbir yerde bulamayacağınız araç kiralama ayrıcalıkları tüm kalitesi ile birlikte sadece bizdedir.

   

  EKAFOR Araba Kiralama Yozgat ilimiz ve ilçelerinde rent a car hizmeti almak isteyen bireysel kullanıcıların ve kurumsal firmaların rent a car ihtiyaçlarına çözüm üretmekte olan ais rent a car gerek binek gerekse ticari araçlarla 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. 

Yozgat Özen Bay Bayan Terzi